TÜM KATEGORİLER

İptal ve İade Şartları

A. Ürünlerimiz dijital olduğu için iade ve değişim yoktur.
a-1. Tüketici Hakem Heyeti tarafından “Cayma Hakkı Kullanılmayacak Ürünler” için; “Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.” maddesi bulunmaktadır.
a-2. Ürünlerimiz, ürün anahtarı/hesap olarak teslim edildiği için; ürün anahtarının/hesabın teslim edilmesinden sonra, kullanılmamış/giriş yapılmamış olması durumda dahi iade olmayacaktır.

B. Ürünlerimizde garanti süresi (bknz: Garanti Koşul ve Kapsamları) belirtildiği takdirde, garanti süresi içinde oluşan sorunlar kapsamında ürün yenisi ile değiştirilir yada muadil bir ürün ile değiştirilir.
b-1. Garanti süresi özel olarak belirtilen ürünlerde kalan sürenin iade durumu olursa, iade tutarı garanti süresi üzerinden hesaplanır.

C. Teslim süresi 24 saati geçen ürünlerde müşteri iade hakkını kullanabilir (bknz: Teslimat Şartları ve Koşulları)

D. Fiyatlarımız döviz kuruna ve şirket politika değişikliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir, ani fiyat değişimi olursa satıcı mutlaka satış öncesi güncel fiyatları alıcıya aktaracaktır.
d-1. Müşteri ilgili ürün aldıktan sonra ve ücretini ödedikten sonra fiyat değişikliği bildirildiği takdirde iade hakkını kullanabilir yada arada ki farkı ödeyerek ürünü teslim alabilir.

İptal ve iade şartlarını Lisanskovani.com üzerinden alışveriş yapan herkes kabul etmiş sayılır.

Alışveriş Sepeti
Oturum aç

Hesabın yok mu?

0 Favoriler
0 items Sepet
Menü