Shutterstock Video

• Açıklamaya video linki giriniz.
• 1080p/4K olarak teslim edilir.
• Ortalama teslim süresi 0-2 saattir.

Stok kodu: LK-SHUTTERVID
Stok kodu: LK-SHUTTERVID

200.00300.00

Shutterstock Video

• Açıklamaya video linki giriniz.
• 1080p/4K olarak teslim edilir.
• Ortalama teslim süresi 0-2 saattir.

Stok kodu: LK-SHUTTERVID

200.00300.00

Shutterstock Video koleksiyonu ile tanışın! Reklamlarınızdan sosyal medya içeriklerinize, sunumlarınızdan kurumsal videolarınıza kadar her türlü projenizde kullanabileceğiniz yüksek kaliteli video içerikleri burada. Shutterstock Video, ihtiyacınız olan özgün ve çarpıcı görselleri parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Çeşitlilik ve kaliteyi benimsemiş bir platform olan Shutterstock’ta, dünyanın dört bir yanından profesyonel videografik çalışmaları bulabilirsiniz. HD, 4K ve 8K çözünürlüklerdeki videoları içeren kataloğumuz, sizin ve seyircilerinizin beklentilerini fazlasıyla karşılayacak. İster teknoloji, ister doğa, isterse de şehir hayatı – aradığınız her türlü tema, burada sizleri bekliyor.

Üstelik Shutterstock Video ile ilgili herhangi bir sorunuzda veya ihtiyacınızda müşteri hizmetlerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Profesyonel desteğimiz, projenizin her aşamasında yanınızda! Şimdi dilediğiniz videoyu seçin ve yaratıcılığınızı Shutterstock Video ile bir üst seviyeye taşıyın.

ÇözünürlükHD, 4K, 8K
Video İçeriğiKurumsal, Reklam, Sosyal Medya, Sunum, vb.
KategorilerTeknoloji, Doğa, Şehir Hayatı ve daha fazlası
Müşteri HizmetleriHer soru ve ihtiyaca profesyonel destek

Projelerinizi kesintisiz bir şekilde zenginleştirmek için Shutterstock Video’nun sunduğu geniş kütüphaneden yararlanın. Kaliteli ve çeşitli video seçenekleriyle yaratıcılığınız için sınırsız olanaklar sunuyoruz!

Yüksek çözünürlüklü videolar ile yaptığınız her işte fark yaratın, projelerinizde profesyonel imzanızı konumlandırın. Shutterstock Video, yüksek kalite standartları ile görsel ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Müşteri Değerlendirmeleri

0 inceleme
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Clear filters

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Shutterstock Video” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir